یک بازی ساده برای کسب بیت کوین

برای عضویت در این بازی روی لینک زیر کلیک کنید.

litecoingame

 

این بازی بصورت لایتکوین به شما هر 4 دقیقه 7000 لیتوشی (حدود 0.004 دلار) میدهد و جایزه مستقیم به فاست هاب ارسال میشود. آدرس لایتکوین خود را که به فاست هاب هم اضافه شده بار اول وارد کنید.

روش بازی به اینصورت است که باید مانند تصویر 5 دایره رنگی همرنگ را در خطی افقی یا عمودی یا مایل ردیف کنید تا برای هرکدام 10 امتیاز بگیرید.

نکات:

برای شروع فقط 3 دایره رنگی هست که با حرکت هر دایره دلخواه، دایره های بعدی اضافه میشود و در بالای جدول سمت چپ رنگ 3 دایره بعدی نشان داده شده.

بعد از رسیدن به 100 امتیاز شما برنده 7000 لیتوشی به بالا میشوید و میتوانید بازی را ادامه نداده و با حرکت دایره ها سایر خانه های جدول را پر کنید تا بازی تمام شود و جایزه را دریافت کنید.

تست ربات این بازی بنام  raincaptcha یا کپچای باران هست و شما باید بعد از کلیک آن، 3 دایره چرخان و درحال حرکت را انتخاب کنید. (بهتر است از اپرای دارای برای حل کپچا استفاده کنید و میتوانید بعد از کلیک یک دایره چرخان در حال حرکت، دومی را با دوبار کلیک پشت سرهم انتخاب کنید)

اگر سرعت شما در حل کپچا بالاست از ثانیه حدود 25 به بعد آن را انجام دهید.

اگر امتیاز شما کمتر از 100 باشد برنده 3900 لیتوشی میشوید.

برای انجام این بازی از کامپیوتر یا لپ تاپ استفاده کنید.

 


درآمد آنلاین دایره ,بازی ,کلیک ,امتیاز ,لیتوشی ,استفاده کنید ,انتخاب کنید ,دایره چرخان ,دایره رنگی ,7000 لیتوشی

مشخصات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

هـــای آگــهــی خرید نخ اکریلیک فرش ماشینی سازه های پیش ساخته کنکور,سوالات کنکور,کارشناسی,کارشناسی ارشد,دکتری پورتال و سایت تفریحی خبری ایرانیان Roza-afshar Saytların Bir Tanesi مدیربان بــروز مطالب ویژه و تاپ مدرسه علمیه قدیری سربازی علی براتی بارانی مردانه ترک دانلوداهنگلاومیازجاستینgo بازیگر نقش پدر سروان در سریال لیسانسه هاgo دانلودهاتگرامبرایاندروید2.3.6go اهنگ مجیدرضوی از نبودش درده،بودنش یه درده ایناش لهم کرده پنج ایده نو آورانه در رشته‌ تحصیلی دانلود آهنگ مهم نیست از مهدی صاد چو خواهی که نامت نماند نهان مکن نا نیک بزرگان نهان علی اردین کوتر بشکسته پر